INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH – CZERWIEC 2024

Sobota – 1 czerwca 2024 r. – św. Justyna, męczennika – I sobota miesiąca

      – Oktawa Bożego Ciała – Dzień Dziecka    

18.00 – w int. mieszkańców miejscowości Sikory Juskie i Malinówka

Niedziela – 2 czerwca 2024 r. – 9 Niedziela Zwykła – Niedziela w Oktawie Bożego Ciała

  9.00 za + Jana Makarewicza w 5 r. śm.

11.00 ­– za ++ Joannę, Henryka, Leszka, Karola i Antoniego Sitarzewskich

18.00 – w int. wszystkich Wnuków i ich Rodziców – o zdrowie i bł. Boże

Poniedziałek – 3 czerwca 2024 r. – św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy – Oktawa Bożego Ciała  

18.00 – w int. mieszkańców miejscowości Chojniak, Przytuły, Janisze i Rydzewo

Wtorek – 4 czerwca 2024 r. – Oktawa Bożego Ciała     

18.00 – w int. mieszkańców miejscowości Oracze i Wityny

Środa – 5 czerwca 2024 r. – św. Bonifacego, b. i m. – Oktawa Bożego Ciała   

18.00 – w int. mieszkańców miejscowości Miluki, Krokocie i Płociczno

Czwartek – 6 czerwca 2024 r. – Zakończenie Oktawy Bożego Ciała

10.00 – w int. mieszkańców Stradun  

Piątek  – 7 czerwca 2024 r. – Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego  

18.00 – za ++ Mariannę Okulińska w 17 r. śm., jej męża Jana i syna Tadeusza 

Sobota – 8 czerwca 2024 r. – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

18.00 – za + Witolda Słowikowskiego

18.30 – za + Marcina Broniszewskiego – 11 miesięcy po śm.

Niedziela – 9 czerwca 2024 r. – 10 Niedziela Zwykła

  9.00 za + Helenę Oleksicką  w 19 r. śm. [+ 13.06] i ++ z rodz. Oleksickich

11.00 ­– za + Marię Markowską w 10 r. śm. [+28 maja]

18.00 – za ++ rodziców Czesławę [2 r.] i Pawła [12 r.] Januszewicz

Poniedziałek – 10 czerwca 2024 r.

18.00 – + Lechosława Soliwoda z ok. imienin

Wtorek – 11 czerwca  2024 r.  – św. Barnaby, Apostoła

18.00 – w za + Marię Lis w 2 r. śm. [+08.06.2022]

Środa – 12 czerwca 2024 r. 

18.00 – za + Ludwikę Okapiec

Czwartek – 13 czerwca 2024 r. – św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła  

18.00 – za + Antoniego Karpuka i + Henryka Jelenia

Piątek  – 14 czerwca 2024 r. – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

18.00 – za ++ Annę i Kazimierza Bartoszewicz 

Sobota – 15 czerwca 2024 r.

18.00 – za + Annę Pieczyńską

Niedziela – 16 czerwca 2024 r. – 11 Niedziela Zwykła

  9.00 dz/bł. rodziny Mariki, Julka i Tomka

11.00 ­– za ++ Stanisława Jermak i jego rodziców Józefa i Adelę

18.00 – dz/bł. Bożeny i Mirosława Ksiel w 25 r. ślubu [12.06.1999]

Poniedziałek – 17 czerwca 2024 r. – św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika  

18.00 – za + Jana Zalewskiego

Wtorek – 18 czerwca  2024 r. 

18.00 – za + Franciszka Surynt – int. rodz. Masiejczyk

Środa – 19 czerwca 2024 r.

18.00 – za + Zenona Kulesza w 25 r. śm. [+ 23.06.1999 r.]

Czwartek – 20 czerwca 2024 r.

18.00 – za + Mariannę Mateja w 1 r. śm. [ + 27.06.2023 r.] i jej męża Stanisława

Piątek  – 21 czerwca 2024 r. – św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

  8.15 – dz/bł. – zakończenie roku Szkolnego i Katechetycznego

18.00 – dz/bł. Barbary

Sobota – 22 czerwca 2024 r.

18.00 – o umocnienie w wierze Stefana, Ireny, Wiesława, ich dzieci i wnuków

18.30 – za + Annę Pieczyńską – w 4 miesiąc po śm.

Niedziela – 23 czerwca 2024 r. – 12 Niedziela Zwykła

  9.00 – dz/bł. w int. Dzieci, Wnuków i Prawnuków

11.00 dz/bł. Tadeusza – int. od Dzieci

18.00 – za + Mieczysława Pielarskiego w 1 r. śm. – int. kolegów z pracy

Poniedziałek – 24 czerwca 2024 r. – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

18.00 – dz/bł. Jana w dniu imienin

Wtorek – 25 czerwca  2024 r. 

18.00 – dz/bł. Ewy i Edwarda Dobrzyńskich w 30 r. ślubu