1. Przeżywamy II dzień Wielkanocy. Msze Święte dzisiaj jak w każdą niedzielę: o godz. 9.00, 11.00 i 17.00.
2. Jutro 2 kwietnia, 19 rocznica śmierci świętego Jana Pawła II. Jutro w czasie Mszy Świętej dziękować będziemy Bogu za dar życia i świętości Jana Pawła II.
3. W tym tygodniu 1 czwartek, 1 piątek i 1 sobota miesiąca. Zachęcam dzieci i młodzież do gorliwego uczestniczenie w pierwszych piątkach miesiąca. Spowiedź codziennie przed każdą Mszą Świętą.
4. W piątek z racji Oktawy Wielkiej Nocy nie ma postu.
5. W najbliższą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego. Trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego którą rozpoczęliśmy w Wielki Piątek. Nowenna w kościele codziennie przed wieczorną Mszą Świętą. Tych, którzy w tych dniach nie będą mogli być w kościele, proszę o odmawianie Koronki w domach, z rodziną albo indywidualnie.
6. W poniedziałek 8 kwietna będziemy przeżywać Zwiastowanie Pańskie. Co roku to wielkie święto przeżywamy 25 marca. W tym roku 25 marca był Wielki Wtorek – dlatego święto Zwiastowania będziemy obchodzić 8 kwietnia. W tym też dniu rozpoczniemy Duchową Adopcję Dziecka Poczętego.
7. Od 12 do 14 kwietnia 2024, w Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku. odbędzie się Kurs Przedmałżeński dla Narzeczonych. Narzeczonych zachęcam do wzięcia udziału w tym przygotowaniu do ślubu.
8. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Serdecznie dziękuję za ofiary indywidulane na potrzeby Parafii.
9. O posprzątanie kościoła w sobotę proszę mieszkańców miejscowości Piaski część I.
Naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłego dnia świątecznego, Bożego pokoju i obfitych łask od Chrystusa Zmartwychwstałego.