1. Dziś IV Niedziela Wielkiego Postu.

 

  1. Zapraszam na Drogę Krzyżową i na Gorzkie Żale. Na Drogę Krzyżową zapraszam Dzieci, Młodzież i Dorosłych; zapraszam kandydatów do I Komunii Świętej i do Bierzmowania.

 

  1. Nabożeństwa Wielkopostne w naszej Parafii:

Droga Krzyżowa – w piątek bezpośrednio po Mszy Świętej

Gorzkie Żale – w niedzielę o godzinie 8.40.

 

  1. W środę, 13 marca, dzień modlitw w intencji Papieża, w 11 r. wyboru Papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Zapraszam w środę do wspólnej modlitwy.

 

  1. Od 12 do 14 kwietnia 2024, w Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku. odbędzie się Kurs Przedmałżeński dla Narzeczonych. Narzeczonych zachęcam do wzięcia udziału w tym  przygotowaniu do ślubu.

 

  1. Parafialna Droga Krzyżowa w Stradunach w piątek 22 marca  o godzinie 18.00. Zapraszam serdecznie na tę drogę Wszystkich Parafian. Modlić się będziemy za mieszkańców całej naszej Parafii. Za udział w Drodze Krzyżowej możemy zyskać odpust zupełny.

 

  1. W zakrystii i w Kancelarii Parafialnej można zapisywać chorych do spowiedzi i Komunii Świętej w domach.

 

  1. Bardzo proszę Sołtysów i Radnych o zebranie ofiar na kwiaty do Bożego Grobu.

 

  1. Na stoliku pod chórem jest wyłożony nowy nr naszego Diecezjalnego miesięcznika „Martyria”. Zachęcam do nabywania i lektury.

 

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Dziękuję za ofiary indywidualne na potrzeby naszej Parafii.

 

  1. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę mieszkańców Stradun, z ul. Nadrzecznej 16. Za wczorajsze posprzątanie kościoła dziękuję mieszkańcom Stradun z ul. Nadrzecznej 15.

 

Naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę Bożego błogosławieństwa na dobre i owocne przeżywanie Wielkiego Postu.