1. Dzisiaj III Niedziela Adwentu. Trwamy na modlitwie i przygotowujemy się na spotkanie z naszym Zbawicielem Jezusem Chrystusem.

 

  1. Msze Święte roratnie przez cały Adwent w dni powszednie o godz.17.00. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej i Kandydaci do Bierzmowania przychodzą na Roraty we wtorki i czwartki. Na Roraty przychodzimy z lampionami adwentowymi.

 

  1. We wtorek 13 grudnia – 41 rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Niech najbliższy wtorek będzie dniem pamięci o tych co zginęli w stanie wojennym. Nich ten dzień będzie dniem modlitwy o sprawiedliwość w naszej Ojczyźnie. Módlmy się też o pokój dla naszej Ojczyzny.

 

  1. Parafialny dzień spowiedzi w piątek 23 grudnia. Msze Święte o godzinie 11.00, 17.00 i 19.00. Pół godziny przed Mszą Świętą będzie można się wyspowiadać. Będą pomagać Księża z Dekanatu. Można zgłaszać chorych do odwiedzenia w domach.

 

  1. Na stoliku pod chórem są wyłożone świece wigilijne w cenie 20 zł. Środki ze sprzedaży przeznaczone są na „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”.

 

  1. Serdecznie proszę o ofiary indywidualne na ogrzewanie, na prąd i ubezpieczenie kościoła. Ofiary można składać w kopercie na tacę, albo przelewem na konto Parafii. Konto Parafii jest podane na stronie internetowej naszej Parafii.

 

  1. Można nabywać opłatki na stół wigilijny. Dziękuję Sołtysom którzy osobiście roznieśli opłatki w swoich miejscowościach.

 

  1. Dziękuję serdecznie za ofiary złożone dziś na tacę na cele remontowe w Parafii i za ofiary indywidualne na ogrzewanie, na prąd i ubezpieczenie kościoła. Dziękuję bardzo serdecznie za odśnieżanie chodnika wokół kościoła.

 

  1. O posprzątanie kościoła w sobotę proszę Mieszkańców Stradun z ulicy Nadrzecznej 13. Za wczorajsze posprzątanie kościoła i za ofiarę na kościół dziękuję Mieszkańcom Stradun z ulicy Nadrzecznej 12.

 

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom

życzę pięknie i owocnie przeżytego Adwentu.