Dzisiaj III Niedziela Adwentu. Trwamy na modlitwie i przygotowujemy się na spotkanie z naszym Zbawicielem Jezusem Chrystusem.

Jutro 13 grudnia. 40 rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Niech jutrzejszy dzień będzie dniem pamięci o tych co zginęli w stanie wojennym. Nich ten jutrzejszy dzień będzie dniem modlitwy o sprawiedliwość w naszej Ojczyźnie. Módlmy się też o pokój dla naszej Ojczyzny.

Parafialny dzień spowiedzi w sobotę. Msze Święte o godzinie 11.00 i 17.00. Pół godziny przed Mszą Świętą będzie można się wyspowiadać. Będą pomagać Księża z Dekanatu.  Można zgłaszać chorych do odwiedzenia w domach.

Msze Święte roratnie przez cały Adwent w dni powszednie o godz.17.00.  Na roraty przychodzimy z lampionami.

Na stoliku pod chórem są wyłożone świece wigilijne w cenie 15 zł.

Można nabywać opłatki na stół wigilijny. Dziękuję Sołtysom którzy osobiście roznieśli opłatki w swoich miejscowościach.

Zwracam się z serdeczną prośbą o ofiary indywidualne na ogrzewanie, na prąd i ubezpieczenie kościoła. Ofiary można składać na tacę, w kopercie, bądź przez wpłatę na konto Parafii.  Dziękuję Pani Jadwidze Zalewskiej za zebranie ofiar na potrzeby Parafii a mieszkańcom miejscowości Piaski za złożoną ofiarę.

Składam serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone na prace remontowe w Parafii.

O posprzątanie kościoła w środę 22 grudnia o godz. 9.00 proszę mieszkańców Malinówki. Za wczorajsze posprzątanie dziękuję mieszkańcom miejscowości Piaski.

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.