1. Wczoraj, 11 lutego, przeżywaliśmy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i 31 Światowy Dzień Chorego. Dziękuję wszystkim, którzy wczoraj przyjęli Sakrament Chorych: namaszczenie Olejem Chorych. Dziękuję za to, bo to jest bardzo ważne świadectwo wiary w moc modlitwy i w moc działania sakramentów świętych.

2. W nocy z 5 na 6 lutego 2023 roku doszło do trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitwy za poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi i za zmarłych, którzy stracili życie w tym strasznym kataklizmie.

3. Skończyła się wizyta duszpasterska w naszej Parafii. Jeżeli ktoś nie przyjął jeszcze Kapłana z błogosławieństwem kolędowym a chciałby to uczynić, proszę o zgłaszanie się do Księdza Proboszcza telefonicznie, albo o zgłoszenie w zakrystii, po Mszy Świętej. Ksiądz Proboszcz pragnie podziękować za Kolędę w przyszłą niedzielę.

4. Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę na remonty prowadzone w Parafii i za ofiary indywidualne na ogrzewanie, prąd i ubezpieczenie kościoła.

5. Na stoliku pod chórem jest wyłożony nowy nr naszego Diecezjalnego miesięcznika „Martyria”. Zachęcam do nabywania i lektury.

6. Proszę o posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 mieszkańców Malinówki. Za wczorajsze posprzątanie dziękuję mieszkańcom miejscowości Piaski – część II.

Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.