1. Przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu. Zapraszam na Drogę Krzyżową i na Gorzkie Żale. Na Drogę Krzyżową zapraszam Dzieci, Młodzież i Dorosłych. Zapraszam kandydatów do I Komunii Świętej i do Bierzmowania.2. Nabożeństwa Wielkopostne w naszym kościele:
  Droga Krzyżowa – w piątek bezpośrednio po Mszy Świętej
  Gorzkie Żale – w niedzielę o godzinie 8.40.

  3. W środę Dzień Kobiet. Naszym Kochanym Paniom składam najserdeczniejsze podziękowania i najpiękniejsze życzenia. Zapraszam w środę na Mszę Świętą, aby modlić się w Waszej intencji Drogie Panie.

  4. W następną niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 9.00 spotkanie Rady Parafialnej. Zapraszam serdecznie wszystkich Radnych.

  5. Od 31 marca do 2 kwietnia 2023, w Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku. odbędzie się Kurs Przedmałżeński dla Narzeczonych. Narzeczonych zachęcam do wzięcia udziału w tym przygotowaniu do ślubu.

  6. Rodziny biedne proszę o zdobycie Skierowania do otrzymania pomocy żywnościowej. Skierowania wydaje gmina; żywność Caritas Diecezjalna w Ełku.

  7. W następną niedzielę 2 niedziela marca. Taca w przyszłą niedzielę na cele remontowe prowadzane w naszej Parafii.

  8. Na stoliku pod chórem jest wyłożony nowy nr naszego Diecezjalnego miesięcznika „Martyria”. Zachęcam do nabywania i lektury.

  9. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Dziękuję za ofiary indywidualne na ogrzewanie, prąd i ubezpieczenie kościoła.

  10. Proszę o posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 mieszkańców Chojniaka numer 11. Za wczorajsze posprzątanie i za ofiarę na potrzeby Parafii dziękuję mieszkańcom Chojniaka numer 10.

  Naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę Bożego błogosławieństwa na dobre i owocne przeżywanie Wielkiego Postu.