1. W piątek, 11 lutego, przeżywaliśmy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i 30 Światowy Dzień Chorego. Dziękuję wszystkim, którzy w tym dniu przyjęli Sakrament Chorych: namaszczenie Olejem Chorych. Dziękuję za to, bo to jest bardzo ważne świadectwo wiary w moc modlitwy i w moc działania sakramentów.

 

  1. Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu: we wtorek ul. Nadrzeczna 13, w środę ul. Nadrzeczna 14, w czwartek ul. Nadrzeczna 15, w piątek ul. Nadrzeczna 16, w sobotę ul. Nadrzeczna 17 i ul. Nadjeziorna. Kolęda rozpoczyna się o godzinie 9.00. Druga część odwiedzin kolędowych po Mszy Świętej czyli po godz. 17.30. W sobotę wizyta duszpasterska rozpoczyna się o godz. 10.00.

 

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, na cele remontowe. Serdecznie dziękuję za ofiary indywidualne na ogrzewanie, prąd i ubezpieczenie kościoła.

 

  1. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę mieszkańców Płociczna. Za wczorajsze posprzątanie dziękuję mieszkańcom Oracz – Kolonie. Mieszkańcom Oracz dziękuję za kwiaty. Msza Święta w int. mieszkańców Oracz będzie odprawiona 19 czerwca o godz. 11.30.

 

  1. Na stoliku pod chórem nowy nr Martyrii. Zachęcam do nabywania i lektury.

 

Naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.