Dziś przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu „Ad Gentes„. Naszymi modlitwami wspieramy Misje i misjonarzy. Po każdej Mszy Świętej można złożyć ofiary do puszek na cel misyjny.

 

Nabożeństwa Wielkopostne w naszym kościele:

Droga Krzyżowa – w piątek bezpośrednio po Mszy Świętej

Gorzkie Żale – w niedzielę o godzinie 8.40.

 

W sobotę 19 marca Uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msza Święta za + Ks. Józefa Kąckiego godz. 17.00. Zapraszam serdecznie do wspólnej modlitwy.

 

Skończyła się wizyta duszpasterska w nasze Parafii. Bardzo serdecznie dziękuję za każde otwarte drzwi i za każde otwarte serce. Dziękuję za Waszą ogromną życzliwość i za troskę o sprawy naszej Rodziny Parafialnej.

 

Dziękuję za ofiary na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Trwa zbiórka rzeczy potrzebnych dla Uchodźców. Obecnie najbardziej potrzebne są środki opatrunkowe, leki przeciwbólowe, środki  higieniczne. Punkt przyjmowania darów jest w salce katechetycznej. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom i dziękuję organizatorom zbiórki: naszym Strażakom, Wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej. DZIĘKUJĘ TYM, KTÓRZY SIĘ MODLĄ O POKÓJ.

 

25 marca, Uroczystość Zawistowania Pańskiego. Już dziś zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, dziewięciomiesięcznej modlitwy za dziecko zagrożone aborcją. Uroczyste ślubowanie i złożenia deklaracji w dniu 25 marca. Deklaracje znajdują się na stoliku pod amboną.

 

Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Serdecznie dziękuję za  ofiary indywidualne na ogrzewanie, prąd i ubezpieczenie kościoła.

 

O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę mieszkańców miejscowości Miluki. Za wczorajsze posprzątanie kościoła dziękuję Przytuł, Janisz i Rydzewa. Msza Święta w intencji mieszkańców Przytuł, Janisz i Rydzewa będzie odprawiona 7 sierpnia 2022 o godz. 17.00.

 

Z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności + Zenon Konecko, + Oliwia Bartoszewicz [dziecko 1,5 roku] i + Teresa Stypukowska. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek …

 

Naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.  Wszystkim życzę pokoju i owocnego przeżycia Wielkiego Postu.