1. Dzisiaj rozpoczynamy Wielki Post. Msze Święte z obrzędem pokutnym posypania głów popiołem o godz. 11.00 i o godz. 18.00. Dzisiaj obowiązuje post ścisły. Zachęcam do podjęcia postanowień wielkopostnych. Nawet jeżeli nie wytrwamy w postanowieniach, będziemy mieli informację dla siebie, jak jesteśmy słabi i jak bardzo potrzebujemy ratunku i pomocy od Pana Boga. Swoje modlitwy i umartwienia ofiarujmy w intencji nawrócenia osobistego i nawrócenia najbliższych w swojej rodzinie. Proszę o modlitwę w intencji trzeźwości naszego narodu, o pokój na Ukaranie i w intencji pojednania w naszej Ojczyźnie.
2. Od ostatniej niedzieli Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Od dzisiaj do I Niedzieli Wielkiego Postu kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.
3. Nabożeństwa Wielkopostne w naszym kościele:
Droga Krzyżowa – w piątek bezpośrednio po Mszy Świętej
Gorzkie Żale – w niedzielę o godzinie 8.40.
4. 4 lutego spłonął dom Państwa Waszkiewicz w Sajzach. W związku z tym taca w niedzielę będzie przeznaczona na pomoc dla rodziny dotkniętej nieszczęściem pożaru.
5. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 11.00 spotkanie organizacyjne dla Rodziców  kandydatów do Pierwszej Komunii Świętej.
6. W niedzielę 25 lutego spotkanie Rady Parafialnej. Zapraszam serdecznie wszystkich członków Rady Parafialnej na to spotkanie.
7. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Serdecznie dziękuję za  ofiary indywidualne na potrzeby Parafii.
Naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę dobrego i owocnego przeżycia Wielkiego Postu.