1. Dzisiejsza niedziela to 28 Niedziela Zwykła w Kalendarzu Liturgicznym Kościoła.

2. W tym tygodniu w liturgii będziemy obchodzić:
– w poniedziałek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej;
– we wtorek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego b, m;
– w środę – święto św. Łukasz Ewangelisty;
– w piątek wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana;

3. Jutro 45 rocznica wyboru Karola Kardynała Wojtyły na Stolicę Piotrową.

4. Przyszła niedziela to światowy Dzień Misyjny i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne.

5. Przeżywamy miesiąc październik, miesiąc modlitwy różańcowej. W październiku każdego dnia modlimy się na różańcu po Mszy Świętej. Serdecznie zachęcam do odmawiania różańca wszystkich. Dzieci i kandydatów do bierzmowania zapraszam na różaniec we wtorki i czwartki.

6. W niedzielę 22 października po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie Rodziców Kandydatów do bierzmowania.

7. Na stoliku pod chórem wyłożone są kartki do wypisywania imion i nazwisk naszych bliskich zmarłych na tegoroczne wypominki.

8. Na stoliku pod chórem można nabyć nowy nr miesięcznika „Martyria”.

9. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary indywidualne na prace prowadzone w naszej Parafii.

10. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę Mieszkańców Chojniaka numer 11. Za wczorajsze posprzątanie kościoła i za ofiarę na potrzeby Parafii dziękuję Mieszkańcom Chojniaka numer 10.

11. Z naszej Rodziny Parafialnej odeszła do wieczności + Leokadia Peda z Płociczna. Polecajmy Ją Miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek …

Wszystkim Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej Różańcowej i św. Jana Pawła II.