W sobotę 21 stycznia, wspomnienie św. Agnieszki dziewicy i męczennicy. W tym dniu rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

Także w sobotę 21 stycznia przeżywamy Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka. Nie zapomnijmy w tym dniu o naszych babciach i dziadkach: nie zapomnijmy o życzeniach i o modlitwie w ich intencji.

Kolęda, czyli Wizyta duszpasterska:

          16 stycznia – Przytuły, Janisze i Rydzewo

          17 stycznia – Chojniak numery od 3 do 9

          18 stycznia – Chojniak numery 10 i 11

          19 stycznia – ul. Kajki – rozpoczęcie od Domków

          20 stycznia – ul. Kościuszki

          21 stycznia – ul. Brzozowa, Dębowa, Jarzębinowa i Sosnowa

         22 stycznia – ul. Szkolna i 1 Maja

Kolęda odbywa się w dwóch częściach; od godziny 9.00 Ci, którzy mogą przyjąć w ciągu dnia. Po Mszy Świętej, od godz. 18.00 Ci, którzy z racji pracy nie mogą przyjąć w ciągu dnia.

Dziękuję za ofiary dla Rodziny Państwa Kozakiewiczów. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 7810 zł; na kolędzie otrzymałem 430 złotych [razem 8 240]. Ofiary zostały przekazane Rodzinie Kozakiewiczów. Dziękuję za pomoc finansową, i proszę o modlitwę za Rodzinę dotkniętą pożarem i chorobą.

Dziękuję za  ofiary indywidualne na ogrzewanie, prąd i ubezpieczenie kościoła. Ofiary można składać na tacę, w kopercie, z podaniem nazwiska i adresu ofiarodawcy albo przez wpłatę na konto Parafii.

O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 Sajzy – część I. Za wczorajsze posprzątanie dziękuję mieszkańcom Stradun z ulicy Nadrzecznej 17.

Na stoliku pod chórem nowy nr Martyrii. Zachęcam do nabywania i lektury. Cena Martyrii 3 zł.

Z naszej Rodziny Parafialnej odeszli do wieczności: + Wiesław Odolecki z Piask    i + Irena Januszkiewicz ze Stradun. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek …

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.