1.Dziś obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. To święto ustanowił Święty Jan Paweł II w dniu kanonizacji Świętej Siostry Faustyny 30 kwietnia 2000 roku. W dzisiejszą uroczystość za odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego można zyskać odpust zupełny. Dzisiejsza uroczystość rozpoczyna tydzień miłosierdzia – tydzień pomocy dla najbardziej potrzebujących pomocy.
2. W naszej Parafii dzisiaj rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Msza Święta o godz. 13.00. Prosimy o szczęśliwe podróżowanie i szczęśliwe powroty dla wszystkich podróżujących motocyklami na naszych drogach.
3. Od Odpustu Parafialnego: od 3 maja Msze Święte będą odprawiane o godzinie 18.00 w dni powszednie i o godzinie 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00 w niedziele. Nabożeństwo majowe będzie po Mszy Świętej o godzinie 18.00.
4. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Serdecznie dziękuję za ofiary indywidualne na potrzeby Parafii.
5. W minionym tygodniu zostały wycięte 2 brzozy z placu przy naszym kościele: brzozy były uschnięte i zagrażały bezpieczeństwu przebywających na placu. Za pomoc w realizacji tych koniecznych prac bardzo dziękuję Panu Janowi Wielgatowi, Państwu Gałązka właścicielom Firmy Hortus z Ełku i ich pracownikom. Dziękuję rodzinom Trojanowskich i Masiejczyków.
6. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę mieszkańców Sikor Juskich. Za wczorajsze posprzątanie kościoła dziękuję mieszkańcom Płociczna.
7. Z naszej Rodziny Parafialnej Bóg odwołał do wieczności + Stanisławę Krupa z Piask. Polecajmy Ją Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
Naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.