Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w miniony czwartek we Mszy Świętej w mojej intencji, w 60 rocznicę urodzin. Wasza obecność w tym dniu była dla mnie bardzo czytelnym znakiem: bardzo serdecznie dziękuję Wam za modlitwę, za Waszą życzliwość i dobroć.

 

W piątek 21 stycznia, wspomnienie św. Agnieszki dziewicy i męczennicy. W tym dniu rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

 

Także w piątek 21 stycznia przeżywamy Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka. Nie zapomnijmy w tym dniu o naszych babciach i dziadkach: nie zapomnijmy o życzeniach i o modlitwie w ich intencji.

 

W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących si do I Komunii Świętej. Po godzinie 17.00 zapraszam na spotkanie kandydatów do Bierzmowania.

 

Trwa w Parafii wizyta duszpasterska, czyli kolęda. Jutro dokończenie wizyta duszpasterska w Płocicznie. We wtorek wizyta duszpasterska w Milukach, w środę i czwartek w Witynach, w piątek i w sobotę Przytuły, Rydzewo i Janisze. Na kolejny tydzień planuję Chojniak i Oracze. Kolęda rozpoczyna się o godzinie 9.00. Druga część odwiedzin kolędowych po Mszy Świętej czyli ok. 17.30. Proszę, aby Sołtysi pomogli ustawić grafik odwiedzin. Rano chciałbym odwiedzić 8 rodzin, wieczorem 4 rodziny.

 

Serdecznie dziękuję za  ofiary indywidualne na ogrzewanie, prąd i ubezpieczenie kościoła. Ofiary można składać na tacę, w kopercie, z podaniem nazwiska i adresu ofiarodawcy albo przez wpłatę na konto Parafii.

 

O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę mieszkańców Wityn. Za wczorajsze posprzątanie dziękuję mieszkańcom Chojniaka nr 11.

 

Na stoliku pod chórem nowy nr Martyrii i Kalendarz na Nowy Rok – Kalendarz Sióstr Franciszkanek które prowadzą zakład dla niewidomych w Laskach pod Warszawą i pracują w Indiach i w Rwandzie.

 

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom

życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Najserdeczniejsze życzenia składam Babciom i Dziadkom.