Wszystkim Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom naszej Parafii składam najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Pierwsze słowa jakie wypowiedział Pan Jezus po zmartwychwstaniu, brzmiały: „Pokój Wam”.  Życzę pokoju, tego Bożego pokoju: wszystkim Wam i Waszym bliskim, życzę pokoju waszym sumieniom i waszym myślom. Niech Zmartwychwstały Chrystus pobłogosławi darem pokoju naszą Ojczyznę, Ukrainę i wszystkie narody Ziemi.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Bardzo serdecznie dziękuję za wspólnie przeżyty Wielki Post. Dziękuję za modlitwy, za udział w nabożeństwach Wielkiego Postu. Dziękuję za Wasz wspaniały udział w Triduum Paschalnym. Dziękuję Panu Szafarzowi Krzysztofowi, Panu Organiście Tomaszowi, Ministrantom, Lektorom i Kantorom. Dziękuję Strażakom. Dziękuję serdecznie za udział w dzisiejszej Rezurekcji i procesji rezurekcyjnej. Dziękuję za Wasze ofiary na kwiaty. Dziękuję za ciemnicę i za Grób Pański. Ciemnicę i Grób Pański wykonały w tym roku Panie: Diana Dawidowska i Natalia Dobrzyńska. Dziękuję Pani Monice Mielziuk za zakup kwiatów na ołtarz. Dziękuję za życzenia świąteczne przesłane na adres Parafii. Dziękuję także tym, którzy podzielili się żywnością z Proboszczem. Bardzo serdecznie dziękuję.
  2. Dzisiaj Msze Święte o godzinie 11.300 i 17.00.
  3. Jutro drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze Święte jutro tak jak w każdą niedzielę: o godz. 9.00, 11.30 i 17.00. Taca jutrzejsza przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  4. We wtorek o godzinie 17.30 spotkanie dla Kandydatów do Bierzmowania. Proszę o to, żeby wszyscy kandydaci byli we wtorek na spotkaniu.
  5. Za tydzień Święto Miłosierdzia Bożego. Nowenna do Miłosierdzia Bożego którą rozpoczęliśmy w Wielki Piątek codziennie po wieczornej Mszy Świętej. Proszę o odmawianie Nowenny w Domach i indywidualnie tych, którzy nie mogą być na nowennie w kościele.
  6. W piątek z racji Oktawy Wielkiej Nocy nie ma postu.
  7. Za tydzień rozpoczęcie sezonu motocyklowego . Msza Święta na rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 24 kwietnia o godzinie 13.00. Więcej informacji na plakacie przed kościołem i u organizatorów.
  8. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę mieszkańców Stradun z ul. Kajki i Kajki Domki. Za wczorajsze posprzątanie kościoła dziękuję bardzo serdecznie mieszkańcom Stradun z ul. Strażackiej, Szkolnej i 1 Maja.