1.Przeżywamy 5 Niedzielę Wielkiego Postu. Gorzkie Żale we wszystkie niedziele Wielkiego Postu śpiewamy o godz. 8.40.

2.Msza Święta w czwartek o godz. 15.00

3.Parafialna Droga Krzyżowa w Stradunach w piątek, 22 marca  o godzinie 18.00. Zapraszam serdecznie na tę drogę wszystkich Parafian, nie tylko mieszkańców Oracz – modlić się będziemy za mieszkańców całej naszej Parafii. Do niesienia krzyża w czasie Parafialnej Drogi Krzyżowej Zapraszamy Mężczyzny i Kobiety, Rodziców Dzieci od I Komunii Świętej i Kandydatów do Bierzmowania. Bardzo proszę Strażaków o pomoc w zachowaniu porządku w czasie Drogi Krzyżowej  Samochody można parkować na ulicach Brzozowej, Jarzębinowej i Dębowej.

4.Wielkopostne Rekolekcje w naszej Parafii w sobotę 23 kwietnia. Msze Święte z naukami rekolekcyjnymi w sobotę o godzinie 11.00, 17.00 i 19.00. Będą spowiadać Księża z naszego Dekanatu. Postarajmy się o to, aby nikt na te święta nie pozostał bez spowiedzi i Komunii Świętej.

5.W zakrystii i w Kancelarii Parafialnej można zapisywać chorych do spowiedzi i Komunii Świętej w domach.

6.Bardzo proszę Sołtysów i Radnych  o zebranie ofiar na kwiaty do Bożego Grobu.

7.Na stoliku pod chórem jest wyłożony nowy nr naszego Diecezjalnego miesięcznika „Martyria”. Zachęcam do nabywania i lektury.

8.Od 12 do 14 kwietnia 2024, w Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku.  odbędzie się Kurs Przedmałżeński dla Narzeczonych. Narzeczonych zachęcam do wzięcia udziału w tym  przygotowaniu do ślubu.

9.Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Dziękuję za  ofiary indywidualne na potrzeby naszej Parafii.

10.O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę mieszkańców Stradun, z ul. Nadrzecznej 17. Za wczorajsze posprzątanie kościoła dziękuję mieszkańcom Stradun z ul. Nadrzecznej 16.

Naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę Bożego błogosławieństwa na dobre i owocne przeżywanie Wielkiego Postu.