1. Przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. Zachęcam wszystkich do podjęcia postanowień na czas Wielkiego Postu. Zapraszam na Drogę Krzyżową i na Gorzkie Żale. Na Drogę Krzyżową zapraszam Dzieci, Młodzież i Dorosłych. Zapraszam kandydatów do I Komunii Świętej i do Bierzmowania.

2. Nabożeństwa Wielkopostne w naszej Parafii:
– Droga Krzyżowa – w piątek bezpośrednio po Mszy Świętej
– Gorzkie Żale – w niedzielę o godzinie 8.40.

3. W czwartek 22 lutego przezywać będziemy Święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. Jest to szczególny dzień modlitwy za Papieża. Odpust zupełny można zyskać w tym dniu za nawiedzenie Katedry św. Wojciecha w Ełku i pobożne odmówienie: Ojcze nasz i Wierzę w Boga.

4. W piątek – ostatni piątek miesiąca lutego: o godz. 16.30 Wypominki za zmarłych i o godz. 17.00 Msza Święta za poleconych w Wypominkach.

5. W przyszłą niedzielę, 25 lutego, spotkanie Rady Parafialnej. Zapraszam serdecznie wszystkich członków Rady Parafialnej na to spotkanie.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 17.00 krótkie spotkanie kandydatów do Bierzmowania.

7. Od 12 do 14 kwietnia 2024, w Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku. odbędzie się Kurs Przedmałżeński dla Narzeczonych. Narzeczonych zachęcam do wzięcia udziału w tym przygotowaniu do ślubu.

8. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Dziękuję za ofiary indywidualne na potrzeby naszej Parafii.

9. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę mieszkańców Stradun, z ul. Nadrzecznej 13. Za wczorajsze posprzątanie kościoła i za ofiarę na potrzeby Parafii dziękuję mieszkańcom Stradun z ul. Nadrzecznej 12.

Naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę Bożego błogosławieństwa na dobre i owocne przeżywanie Wielkiego Postu.