1. W tym tygodniu w liturgii będziemy obchodzić:

– w środę: święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty;

– w piątek wspomnienie świętego Ojca Pio;

 

  1. Porządek Mszy Świętych we wrześniu: w dni zwykłe Msza Święta będzie odprawiana o godz. 18.00; w niedziele o godz. 00, 9.00, 11.30 i 18.00.

 

  1. Dzisiaj na Mszy Świętej o godzinie 11.30 poświęcenie tornistrów dla uczniów klasy I. Także dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 11.30 rozpoczęcie przygotowania do I komunii Świętej dla uczniów klasy III. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców Dzieci klasy III.

 

  1. W sobotę 24 września w Sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej odbędzie się diecezjalna pielgrzymka dla nauczycieli, wychowawców i pedagogów.

 

  1. Od przyszłej niedzieli będą w kościele wyłożone kartki do wypisywania imion i nazwisk naszych bliskich zmarłych na tegoroczne wypominki.

 

  1. Na stoliku pod chórem można nabyć nowy nr naszego diecezjalnego miesięcznika „Martyria”.

 

  1. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary indywidualne na prace remontowe przy naszej salce parafialnej i na nowe lampy oświetleniowe wokół naszego kościoła.

 

  1. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę Mieszkańców Płociczno. Za wczorajsze posprzątanie kościoła, za kwiaty ofiarowane do kościoła i za ofiarę na Mszę Świętą dziękuję Mieszkańcom Oracze – Kolonia.

 

Wszystkim Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, zdrowia, Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej – naszej Patronki.

 

 

strona internetowa: parafiastraduny.pl;

telefon: 600 473 343;