1. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Ubogiego. Dziękujemy Wszystkim, którzy wspierają ubogich. Módlmy się za naszych braci i siostry którzy pomagają innym materialnie. Pomyślnym o naszych rodzinach i o naszych sąsiadach, czy nie potrzebują naszej pomocy?

2.     W liturgii Kościoła w nadchodzącym tygodniu:

– w poniedziałek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana;

– we wtorek wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny;

– w środę wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy;

– w czwartek wspomnienie św. Męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy;

– w sobotę wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy;

3.     W piątek – ostatni piątek miesiąca września: o godz. 16.30 Wypominki za zmarłych,  o godz. 17.00 Msza Święta za poleconych w Wypominkach.

4.     Za tydzień ostatnia niedziela w kalendarzu liturgicznym – Niedziela Chrystusa Króla – Światowy Dzień Młodzieży.

5.     W następną niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 11.00 spotkanie Rodziców Dzieci klas II. Spotkanie organizacyjne – zapraszam wszystkich Rodziców.

6.     Zwracam się z serdeczną prośbą o ofiary indywidualne na ogrzewanie, na prąd i ubezpieczenie kościoła. Ofiary można składać na tacę, w kopercie, bądź przez wpłatę na konto Parafii.

7.     Składam serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na potrzeby Kościoła Prześladowanego.

8.     O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę Mieszkańców Płociczna. Za wczorajsze posprzątanie kościoła i za ofiarę na potrzeby Parafii dziękuję Mieszkańcom Oracze – Kolonia.

9.     Panu Klausowi Baltruszy i Panu Jarosławowi Chmielewskiemu dziękuję za sprzątanie liści wokół kościoła. Panu Jarosławowi Chmielewskiemu dziękuję serdecznie za uruchomienie nagrzewnicy do ogrzewania naszego kościoła w okresie zimowym.

10. Wczoraj zmarł teść naszej Pani Katechetki + Witold Czapczyk. Pomódlmy się teraz za Niego: Wieczny odpoczynek …

Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.