Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Zachęcam do podjęcia pokuty i modlitwy w tej intencji. Od środy do I Niedzieli Wielkiego Postu kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.

W środę Popielec, początek Wielkiego Postu. Msze Święte z obrzędem pokutnym posypania głów popiołem w środę o godz. 11.00 i o godz. 18.00. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły. Ofiary składane w Środę Popielcową to nasza jałmużna postna. Modlitwa, post i jałmużna to trzy formy przebłagania za grzechy.

W piątek – ostatni piątek miesiąca lutego: o godz. 16.30 Wypominki za zmarłych i o godz. 17.00 Msza Święta za poleconych w Wypominkach

Nabożeństwa Wielkopostne w naszym kościele:
Droga Krzyżowa – w piątek bezpośrednio po Mszy Świętej
Gorzkie Żale – w niedzielę o godzinie 8.40.

Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary indywidualne na ogrzewanie, prąd i ubezpieczenie kościoła.

Proszę o posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 mieszkańców Chojniaka numery od 1 do 9. Za wczorajsze posprzątanie dziękuję mieszkańcom Malinówki.

Naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na ostatnie dni karnawału. W Środę Popielcową zapraszam wszystkich na wspólne rozpoczęcie Wielkiego Postu.