1. Dzisiaj piątek, 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Po każdej Mszy Świętej błogosławieństwo gromnic. Dzisiaj także dzień modlitwy za siostry zakonne i za zakonników. W naszej Parafii, od początku jej istnienia, pracują Kapłani zakonni. Dziękujemy za modlitwy w naszej intencji. Porządek Mszy Świętych: o godzinie 11.00 i o godzinie 17.00.

2. Dzisiaj także 1 piątek miesiąca. Zachęcam dzieci i młodzież i dorosłych do gorliwego uczestniczenie w pierwszych piątkach miesiąca. Starszych prosimy, aby dali dzieciom i młodzieży przykład miłości do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3. Jutro, w sobotę, 3 lutego, wspomnienie Świętego Błażeja, patrona chorób gardła. Modlitwy o zdrowie przez wstawiennictwo Świętego Błażeja, połączone z obrzędem błogosławienia świecami po Mszy Świętej.

4. W poniedziałek, wspomnienie Świętej Agaty, dziewicy i męczennicy. W tym dniu błogosławieństwo chleba i wody ku czci Świętej Agaty.

5. Najbliższa niedziela, to 1 niedziela lutego. Zmiana tajemnic różańcowych. Różaniec o godzinie 10.40 poprowadzi Różą Matki Bożej Królowej Polski z Oracz.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Serdecznie dziękuję za ofiary indywidualne na ogrzewanie, prąd i ubezpieczenie kościoła.

Naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłego świętowania, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Gromnicznej.