1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Ostatnia niedziela roku kościelnego. Za tydzień rozpoczniemy Adwent. Pierwsza Niedziela Adwentu rozpoczyna w Kościele Nowy Rok Liturgiczny.

 

  1. Od przyszłej niedzieli porządek Mszy Świętych w naszej Parafii: o 9.00, 11.00 i 17.00; w dni powszednie o 17.00.

 

  1. Jutro Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

 

  1. We wtorek Świętej Cecylii, Patronki Muzyki Kościelnej. Msza Święta we wtorek o godz. 17.00 w intencji Pana Organisty. Niech nasza modlitwa w tym dniu za Pana Organistę będzie wyrazem naszej wdzięczności za Jego pracę i za wielką życzliwość wobec naszej Parafii.

 

  1. Wypominki za zmarłych połączone z Koronką do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 16.30. Porządek będzie następujący: o 16.30 Wypominki; o 17.00 Nieszpory za zamarłych i Msza Święta za poleconych w Wypominkach. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

 

  1. Serdecznie proszę o ofiary indywidualne na ogrzewanie, na prąd i ubezpieczenie kościoła. Ofiary można składać w kopercie na tacę, albo przelewem na konto Parafii. Konto Parafii jest podane na stronie internetowej naszej Parafii.

 

  1. Dziękuję serdecznie za ofiary złożone dziś na tacę i za ofiary indywidualne na prace remontowe w Parafii.

 

  1. O posprzątanie kościoła w sobotę proszę Mieszkańców Stradun z ulic: Kajki i Kajki Domki. Za wczorajsze posprzątanie kościoła i za kwiaty dziękuję Mieszkańcom Stradun z Strażackiej, Szkolnej i 3 Maja.

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom

życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

strona internetowa: parafiastraduny.pl

telefon: 600 473 343