We wtorek 22 lutego przezywać będziemy Święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. Odpust zupełny może zyskać wierny, który w tym dniu nawiedzi Katedrę św. Wojciecha w Ełku i pobożnie odmówi modlitwy: Ojcze nasz i Wierzę w Boga.

 

Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu: dzisiaj od godz. 13.00 ul. Nadjeziorna i ul. Nadrzeczna 17. Jutro, w poniedziałek, od godziny 14.00 ul. Szkolna.  We wtorek ul. Kościuszki od nr. 1 do szosy. W środę ul. Kościuszki od szosy do Malinówki. W czwartek ul. Świerczewskiego. W piątek ul. Jarzębinowa i Sosnowa, w sobotę ul. Dębowa i Brzozowa. W niedzielę ul. 1 Maja. W poniedziałek ul. Mickiewicza. Wizyta duszpasterska rozpoczyna się o godzinie 9.00. Druga część odwiedzin kolędowych po Mszy Świętej czyli po godz. 17.30.

 

W dniach 4, 5 i 6 marca 2022, w Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku.  odbędzie się Kurs Przedmałżeński dla Narzeczonych. Narzeczonych zachęcam do wzięcia udziału w tym  przygotowaniu do ślubu.

 

Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Serdecznie dziękuję za  ofiary indywidualne na ogrzewanie, prąd i ubezpieczenie kościoła.

 

O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę mieszkańców Sikor Juskich. Za wczorajsze posprzątanie kościoła i za kwiaty dziękuję mieszkańcom Płociczna.

 

I jeszcze jedno: bardzo serdeczne podziękowanie. W ostatnich dniach nasi Strażacy i Energetycy mieli bardzo wiele pracy. Serdecznie dziękuję Strażakom i Energetykom: za  Wasze poświęcenie i za Waszą pomoc przyjmijcie słowa wielkiej wdzięczności.

 

Na stoliku pod chórem nowy nr Martyrii. Zachęcam do nabywania i lektury.

 

Naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.