1. Czwartą Niedzielę Wielkanocną przeżywamy jako Niedzielę Dobrego Pasterza. W całym Kościele ta Niedziela Dobrego Pasterza przeżywana jest już 61 raz. Prośmy Dobrego Pasterza Jezusa Chrystusa o dar nowych powołań kapłańskich.

2. W naszej Parafii dzisiaj rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Msza Święta o godz. 13.00. Prosimy o szczęśliwe podróżowanie i szczęśliwe powroty dla wszystkich podróżujących motocyklami na naszych drogach.

3. We wtorek uroczystość Świętego Wojciecha Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski i naszej Diecezji Ełckiej. W tym dniu również dzień imienin Ks. Biskupa Jerzego Mazura. Główne Uroczystości odbędą się w Katedrze w Ełku.

4. W czwartek święto św. Marka Ewangelisty.

5. W piątek – ostatni piątek miesiąca kwietnia: o godz. 16.30 Wypominki za zmarłych i o godz. 17.00 Msza Święta za poleconych w Wypominkach.

6. Zbliża się miesiąc maj. Proszę o to, żeby zadbać o krzyże przydrożne w naszych miejscowościach: może trzeba odnowić, może trzeba przyozdobić? Troska o krzyże i kaplice przydrożne jest wyrazem naszej wiary i katolickiej kultury.

7. Od 1 maja do 1 listopada Msze Święte będą odprawiane w dni powszednie o godzinie 18.00, a w niedziele o godzinie 9.00, 11.00 i 18.00.

8. Na stoliku pod chórem możemy nabyć nowy nr naszego diecezjalnego miesięcznika Martyria.

9. Zapraszam wszystkich kandydatów do bierzmowania dzisiaj na Mszę Świętą o godzinie 17.00.

10. Panu Klausowi Baltruszy i Panu Jarosławowi Chmielewskiemu dziękuję za skoszenie trawy w minionym tygodniu.

11. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Dziękuję za ofiary indywidualne na potrzeby Parafii.

12. O posprzątanie kościoła w sobotę proszę mieszkańców Chojniaka nr 1 – 9. Za wczorajsze posprzątanie kościoła dziękuję mieszkańcom Malinówki.

Naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej, naszej Patronki.