1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzić będziemy: w poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej, w środę święto św. Bartłomieja Apostoła, w piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, w sobotę święto św. Moniki, Matki św. Augustyna i w przyszłą niedzielę Uroczystość św. Augustyna, duchowego Ojca Zakonu Kanoników Regularnych Laterańskich.

 

  1. W sobotę ostatnia Msza Święta w Malinówce, o godzinie 19.00.

 

  1. Porządek Mszy Świętych we wrześniu: w dni zwykłe Msza Święta będzie odprawiana o godz. 18.00; w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.30 i 18.00.

 

  1. Dożynki w naszej Parafii w niedzielę 4 września na Mszy Świętej o godz. 11.30.

 

  1. Dziękuję tym, którzy podjęli w miesiącu sierpniu abstynencję od alkoholu. Wszystkich proszę o modlitwę za zniewolonych nałogiem alkoholowym, za ofiary alkoholizmu i o trzeźwość naszego Narodu.

 

  1. Przy obrazie Matki Bożej w ołtarzu głównym zostały umieszczone 3 wota. Dziękuję Rodzinom za te wota ofiarowane jako znak wdzięczności Matce Bożej.

 

  1. Trwa remont salki katechetycznej. Dziękuję serdecznie tym, którzy wspierają swoją pomocą materialną to dzieło.

 

  1. Dziękuję serdecznie za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Dziękuję za ofiary indywidualne na potrzeby Parafii.

 

  1. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę Mieszkańców Wityn. Za wczorajsze posprzątanie kościoła dziękuję Mieszkańcom z Chojniaka nr 11.

 

  1. Z naszej Rodziny Parafialnej do wieczności odeszli + Teodor Łoniewski [Oracze] i + Wanda Słowikowska [Sajzy]. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek …

 

Wszystkim Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, zdrowia, Błogosławieństwa Bożego i opieki Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

 

strona internetowa: parafiastraduny.pl

telefon: 600 473 343