Dzisiaj rozpoczynamy Wielki Post. Msze Święte z obrzędem pokutnym posypania głów popiołem o godz. 11.00 i o godz. 18.00. Dzisiaj obowiązuje post ścisły. Zachęcam do podjęcia postanowień wielkopostnych. Nawet jeżeli nie wytrwamy w postanowieniach, będziemy mieli informację dla siebie, jak jesteśmy słabi i jak bardzo potrzebujemy ratunku i pomocy od Pana Boga. Swoje modlitwy i umartwienia ofiarujmy w intencji nawrócenia osobistego i nawrócenia najbliższych w swojej rodzinie. Proszę o modlitwę w intencji trzeźwości naszego narodu, o pokój na Ukaranie i w intencji zakończenia tej strasznej wojny.

Od ostatniej niedzieli Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Od dzisiaj do I Niedzieli Wielkiego Postu kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.

Nabożeństwa Wielkopostne w naszym kościele:
Droga Krzyżowa – w piątek bezpośrednio po Mszy Świętej
Gorzkie Żale – w niedzielę o godzinie 8.40.

W piątek – ostatni piątek miesiąca lutego: o godz. 16.30 Wypominki za zmarłych i o godz. 17.00 Msza Święta za poleconych w Wypominkach

Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Serdecznie dziękuję za ofiary indywidualne na ogrzewanie, prąd i ubezpieczenie kościoła.

Naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę
dobrego i owocnego przeżycia Wielkiego Postu.