1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Misyjna. Przez cały tydzień na Mszach Świętych i na różańcu modlić się będziemy za Misje Katolickie i za Misjonarzy.

2. W sobotę Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

3. W przyszłą przeżywać będziemy uroczystość poświęcenia Kościoła Własnego.

4. Przeżywamy miesiąc październik, miesiąc modlitwy różańcowej. W październiku każdego dnia modlimy się na różańcu po Mszy Świętej. Serdecznie zachęcam do odmawiania różańca wszystkich. Dzieci i kandydatów do bierzmowania zapraszam na różaniec we wtorki i czwartki.

5. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie Rodziców Kandydatów do bierzmowania.

6. Na stoliku pod chórem wyłożone są kartki do wypisywania imion i nazwisk naszych bliskich zmarłych na tegoroczne wypominki.

7. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary indywidualne na prace prowadzone w naszej Parafii.

8. Panu Klausowi Baltruszy dziękuję za sprzątanie liści wokół kościoła.

9. Zakończone zostały prace ziemne i kamieniarskie przy bramie wjazdowej na plac kościelny od strony ul. Kopernika. Dziękuję Panu Janowi Wielgatowi za pomoc przy tych pracach.

10. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę Mieszkańców Wityn. Za wczorajsze posprzątanie kościoła dziękuję Mieszkańcom Chojniaka numer 11.

11. W minionym tygodniu 17.10.2023 r odszedł do wieczności nasz Współbrat: + Ks. Zygfryd Zastocki CRL. Pochodził z Ełku, przeżył 81 lat, 54 lata był kapłanem. 29 lat pracował w Anglii – ostatnie 15 lat w Parafii Serca Jezusowego w Ełku. Z naszej Parafii odszedł + Ryszard Tekień z Chojniaka. Polecajmy Ich Miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek …

Wszystkim Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej Różańcowej.