Dzisiejsza III Niedziela Zwykła w Kościele jest przeżywana jako Niedziela Słowa Bożego. Kościół gorąco zachęca nas do czytania Biblii w naszych domach: osobiście, z dziećmi i z wnukami.

W środę 25 stycznia święto nawrócenia Świętego Pawła Apostoła.

W piątek – ostatni piątek miesiąca stycznia: o godz. 16.30 Wypominki za zmarłych i o godz. 17.00 Msza Święta za poleconych w Wypominkach

W  sobotę 28 stycznia, wspomnienie św. Tomasz z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.

22 stycznia 2023 – ul. Szkolna i 1 Maja [od godz. 13.00]

31 stycznia – ul. Nadrzeczna numery od 5 do 11

1 lutego – ul. Nadrzeczna 12, 13 i 14

5 lutego – ul. Wrzosowa i Konwaliowa [od godz. 13.00]

6 lutego – ul. Nadrzeczna 15,16 i 17

7 lutego – ul. Strażacka i ul. Mickiewicza

8 lutego – ul. Świerczewskiego i Słoneczna

 Kolęda odbywa się w dwóch częściach; od godziny 9.00 Ci, którzy mogą przyjąć w ciągu dnia. Po Mszy Świętej, od godz. 18.00 Ci, którzy z racji pracy nie mogą przyjąć w ciągu dnia.

Dziękuję za  ofiary indywidualne na ogrzewanie, prąd i ubezpieczenie kościoła. Ofiary można składać na tacę, w kopercie, z podaniem nazwiska i adresu ofiarodawcy albo przez wpłatę na konto Parafii.

O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 Sajzy – część II. Za wczorajsze posprzątanie dziękuję mieszkańcom Sajz – część I. Bardzo serdecznie dziękuję za odśnieżanie chodnika wokół kościoła

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.