1. Dzisiejsza III Niedziela Zwykła w Kościele jest przeżywana jako Niedziela Słowa Bożego. Kościół gorąco zachęca nas do czytania Biblii w naszych domach: osobiście, z dziećmi i z wnukami.

 

  1. We wtorek 25 stycznia święto nawrócenia Świętego Pawła Apostoła.

 

  1. W  piątek 28 stycznia, wspomnienie św. Tomasz z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.

 

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Po Mszy Świętej o godzinie 17.00 zapraszam na spotkanie kandydatów do Bierzmowania.

 

  1. Trwa w Parafii wizyta duszpasterska, czyli kolęda. We wtorek wizyta duszpasterska na Chojniaku: we wtorek numery od 3 do 9 A, w środę Chojniak nr 10 i w czwartek Chojniak nr 11. W piątek i w sobotę pierwsza część kolędy w Oraczach. Kontynuacja kolędy w Oraczach w poniedziałek 31 stycznia i we wtorek 1 lutego. Kolęda rozpoczyna się o godzinie 9.00. Druga część odwiedzin kolędowych po Mszy Świętej czyli po godz. 17.30. Proszę, aby Sołtysi pomogli ustawić grafik odwiedzin. Rano chciałbym odwiedzić 8 rodzin, wieczorem 4 rodziny.

 

  1. Serdecznie dziękuję za ofiary indywidualne na ogrzewanie, prąd i ubezpieczenie kościoła. Ofiary można składać na tacę, w kopercie albo na konto Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Królowej Polski 55 1020 2892 0000 5502 0522 5968.

 

  1. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę mieszkańców Oracz część I. Za wczorajsze posprzątanie dziękuję mieszkańcom Wityn. Mieszkańcom Wityn dziękuję za ofiarę złożoną na kwiaty. Msza Święta w int. mieszkańców Wityn będzie odprawiona 26 czerwca o godz. 9.00.

 

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA POMOC PRZY ODŚNIEŻANIU TERENU WOKÓŁ KOŚCIOŁA

 

Naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.