1. Dzisiejsza niedziela to 25 Niedziela Zwykła w Kalendarzu Liturgicznym Kościoła, ostatnia niedziela miesiąca września.

2. Porządek Mszy Świętych w październiku: w dni zwykłe Msza Święta będzie odprawiana o godz. 18.00; w niedziele o godz. 9.00, 11.00 i 18.00.

3. W tym tygodniu w liturgii będziemy obchodzić:
– w środę: św. Wincentego a Paulo, kapłana;
– w czwartek: św. Wacława, męczennika;
– w piątek: święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;
– w sobotę: św. Hieronima, kapłana, doktora Kościoła;
– w niedzielę: św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy, doktora Kościoła;

4. W piątek – ostatni piątek miesiąca września: o godz. 17.30 Wypominki za zmarłych, o godz. 18.00 Msza Święta za poleconych w Wypominkach.

5. Od przyszłej niedzieli będą w kościele wyłożone kartki do wypisywania imion i nazwisk naszych bliskich zmarłych na tegoroczne wypominki.

6. W niedzielę rozpoczynamy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. W październiku każdego dnia będziemy modlić się na różańcu po Mszy Świętej. Serdecznie zachęcam do odmawiania różańca wszystkich: jeżeli ktoś nie może być w kościele, niech odmawia różaniec z rodziną czy indywidualnie. Dzieci zapraszam na różaniec we wtorki i czwartki. Za odmówienie różańca wraz z rozmyślaniem nad tajemnicami różańcowymi w kościele lub w rodzinie można zyskać odpust zupełny.

7. Dziękuję serdecznie za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Dziękuję za ofiary indywidualne na potrzeby naszej Parafii.

8. posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę Mieszkańców Malinówki. Za wczorajsze posprzątanie kościoła i za kwiaty do świątyni dziękuję Mieszkańcom miejscowości Piaski część II.

9. Z naszej Rodziny Parafialnej odeszła do wieczności + Anna Hańczyc z Krokoć. W minionym tygodniu zmarła także Mama naszego Szafarza: + Teresa Wilczyńska. Polecajmy naszych bliskich zmarłych Miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek …

Wszystkim Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, zdrowia, Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej.

strona internetowa: parafiastraduny.pl;
telefon: 600 473 343;