1. Przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą misyjną „Ad Gentes”; to dzień modlitwy, postu i pomocy materialnej  dla Polskich Misjonarzy.

2. Nabożeństwa Wielkopostne w naszej Parafii:
Droga Krzyżowa – w piątek bezpośrednio po Mszy Świętej
Gorzkie Żale – w niedzielę o godzinie 8.40.

3. W najbliższy piątek rozpoczynamy miesiąc marzec – jest to jednocześnie  1 piątek miesiąca. Zachęcam dzieci i młodzież i dorosłych do gorliwego uczestniczenie w pierwszych piątkach miesiąca.

4. Także w piątek 1 marca Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Na Mszy Świętej modlić się będziemy w intencji ofiar systemu komunistycznego.

5. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 9.00 spotkanie Rady Parafialnej. Zapraszam serdecznie wszystkich członków Rady Parafialnej na to spotkanie.

6. Po Mszy Świętej o godzinie 17.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania.

7. Od 12 do 14 kwietnia 2024, w Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku.  odbędzie się Kurs Przedmałżeński dla Narzeczonych. Narzeczonych zachęcam do wzięcia udziału w tym  przygotowaniu do ślubu.

8. Dziękuję za ofiary dla Rodziny Państwa Waszkiewicz. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 5445 zł. Ofiary wpłaciłem na konto Rodziny Waszkiewiczów. Dziękuję za ten dar serca dla Rodziny dotkniętej nieszczęściem pożaru.

9. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Dziękuję za  ofiary indywidualne na potrzeby naszej Parafii.

10. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę mieszkańców Stradun, z ul. Nadrzecznej 14. Za wczorajsze posprzątanie kościoła dziękuję mieszkańcom Stradun z ul. Nadrzecznej 13.

Naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę Bożego błogosławieństwa na dobre i owocne przeżywanie Wielkiego Postu.