1. W miniony piątek rozpoczęły się wakacje. Dzieciom, Młodzieży, Nauczycielom i Rodzicom życzę, aby wakacje były czasem odpoczynku i okazją do umocnienia przyjaźni z rodziną i przyjaciółmi. Jednocześnie przypominam, że: „Nie ma wakacji od codziennej modlitwy i od niedzielnej Mszy Świętej”.

 

  1. W środę Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza Święta w intencji Ks. Proboszcza Piotra Walczaka CRL o godz. 18.00. Taca z uroczystości Świętych Piotra i Pawła jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

 

  1. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Możliwość skorzystania ze Spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Msza Święta z Komunią Świętą wynagradzającą za nasze grzechy w I piątek i w I sobotę miesiąca.

 

  1. Za tydzień I Niedziela miesiąca. O poprowadzenie Różańca o godz. 11.10 proszę Różę Matki Bożej Ostrobramskiej ze Stradun z ul. Nadrzecznej.

 

  1. Nabożeństwo czerwcowe: codziennie po wieczornej Mszy Świętej.

 

  1. Porządek odprawiania Mszy Świętych w lipcu i w sierpniu: – w dni powszednie od poniedziałku do piątku: w kościele o godz. 19.00.                                                                                                         – w sobotę w kościele o godz. 18.00 a w kaplicy w Malinówce o godz. 19.00.           – w niedzielę Msze Święte w kościele parafialnym o 7.00, 9.00, 11.30 i 19.00.

 

  1. Dziękuję serdecznie za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Dziękuję za ofiary indywidualne na potrzeby Parafii.

 

  1. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę mieszkańców Sajz – część pierwsza. Za wczorajsze posprzątanie kościoła dziękuję Mieszkańcom z ul. Nadrzecznej 17.

 

Wszystkim Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, zdrowia, Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej.