Dzisiaj Niedziela, 2 Dzień Świąt Bożego Narodzenia  i Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Otaczamy serdeczną modlitwą wszystkie rodziny naszej Parafii. Modlimy się za rodziny przeżywające kryzysy i zagrożone rozpadem. Modlić się będziemy także za związki, które mogą zawrzeć Sakrament małżeństwa, aby ten sakrament zawarły.

 

W piątek zakończenie Starego Roku 2021. Msza Święta o godzinie 17.00. Po Mszy Świętej na zakończenie Starego Roku krótkie nabożeństwo dziękczynno-błagalne. Za miniony rok odśpiewamy dziękczynne „Te Deum”. Przeprosimy za nasze grzechy i wspomnimy wszystkich zmarłych, którzy zmarli w minionym roku.

 

W sobotę 1 stycznia 2022 roku – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i jednocześnie 55 Światowy Dzień Pokoju – dzień modlitwy o pokój na świecie. Msze Święte 1 stycznia tak jak w każdą niedzielę o 9.00, 11.30  i 17.00

 

Zwracam się z serdeczną prośbą o ofiary indywidualne na ogrzewanie, na prąd i ubezpieczenie kościoła. Ofiary można składać na tacę, w kopercie, bądź przez wpłatę na konto Parafii.  Bóg zapłać tym którzy już złożyli ofiary na ten cel.

 

Składam serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę, przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

 

Kolęda, czyli Wizyta duszpasterska, rozpocznie się po 3 stycznia 2022 r.

 

O posprzątanie kościoła w poniedziałek 27 grudnia proszę mieszkańców Chojniaka numery 1- 9.

 

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli. Na ostatnie dni roku 2021 życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.