1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Ostatnia niedziela roku kościelnego. Za tydzień rozpoczniemy Adwent. Pierwsza Niedziela Adwentu rozpoczyna w Kościele Nowy Rok Liturgiczny.

 

  1. W czwartek święto świętego Andrzeja Apostoła;

 

  1. W tym tygodniu 1 piątek i 1 sobota miesiąca. Zachęcam do spowiedzi świętej i do Komunii Świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za nasze grzechy. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą Świętą.

 

  1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 11.00 spotkanie Rodziców Dzieci klas II. Spotkanie organizacyjne – zapraszam wszystkich Rodziców.

 

  1. 10 grudnia po Mszy Świętej o godz. 9.00 spotkanie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszam wszystkich Radnych na to spotkanie.

 

  1. Zwracam się z serdeczną prośbą o ofiary indywidualne na ogrzewanie, na prąd i ubezpieczenie kościoła. Ofiary można składać na tacę, w kopercie, bądź przez wpłatę na konto Parafii.

 

  1. Składam serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę i za ofiary indywidualne na ogrzewanie, prąd i ubezpieczenie kościoła.

 

  1. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę Mieszkańców Sikor Juskich. Za wczorajsze posprzątanie kościoła dziękuję Mieszkańcom Płociczna.

 

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.