Przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. Zachęcam wszystkich do podjęcia postanowień na czas Wielkiego Postu. Zapraszam na Drogę Krzyżową i na Gorzkie Żale. Na Drogę Krzyżową zapraszam Dzieci, Młodzież i Dorosłych. Zapraszam kandydatów do I Komunii Świętej i do Bierzmowania.

2. Nabożeństwa Wielkopostne w naszym kościele:
Droga Krzyżowa – w piątek bezpośrednio po Mszy Świętej
Gorzkie Żale – w niedzielę o godzinie 8.40.

3. W tym tygodniu 1 czwartek, 1 piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcam do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusowemu i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i naszych bliskich.

4. W zakrystii i w Kancelarii Parafialnej można zapisywać chorych do spowiedzi i Komunii Świętej w domach.

5. Od 31 marca do 2 kwietnia 2023, w Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku. odbędzie się Kurs Przedmałżeński dla Narzeczonych. Narzeczonych zachęcam do wzięcia udziału w tym przygotowaniu do ślubu.

6. Najbliższa niedziela, to 1 niedziela marca. Zmiana tajemnic różańcowych. Różaniec o godzinie 10.40 poprowadzi Róża Matki Bożej Gietrzwałdzkiej z Krokoci.

7. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Dziękuję za ofiary indywidualne na ogrzewanie, prąd i ubezpieczenie kościoła.

8. Proszę o posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 mieszkańców Chojniaka numer 10. Za wczorajsze posprzątanie i za ofiarę na potrzeby Parafii dziękuję mieszkańcom Chojniaka numery od 1 do 9.

Naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę Bożego błogosławieństwa na dobre i owocne przeżywanie Wielkiego Postu.