1. Dziękuję serdecznie za udział w nabożeństwie czerwcowym. Jest takie powiedzenie: „Serce za serce”. Myślę że to powiedzenie można odnieść do tych, którzy przez cały miesiąc czerwiec przez odmawianie Litanii do Najświętszego Serca Jezusowego uwielbiali Najświętsze Serce naszego Zbawiciela.

 

  1. W minioną środę przeżywaliśmy Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Był to dzień moich imienin. Dziękuję serdecznie za modlitwę, za życzenia, za prezenty. Mieszkańcom miejscowości Piaski dziękuję za ofiarę pieniężną od mieszkańców miejscowości.

 

  1. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.00 zebranie Rady Parafialnej.

 

  1. Porządek odprawiania Mszy Świętych w lipcu i w sierpniu: – w dni powszednie od poniedziałku do piątku: w kościele o godz. 19.00;  – w sobotę w kościele o godz. 18.00 a w kaplicy w Malinówce o godz. 19.00; – w niedzielę Msze Święte w kościele parafialnym o 7.00, 9.00, 11.30 i 19.00.

 

  1. W przedsionku kościoła wywieszone są zapowiedzi przedmałżeńskie. Gdyby ktoś znał przeszkody do zawarcia małżeństwa pomiędzy tymi osobami, proszony jest o poinformowanie o tych przeszkodach Proboszcza w Kancelarii Parafialnej.

 

  1. Dziękuję serdecznie za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Dziękuję za ofiary indywidualne na potrzeby Parafii. Nowożeńcom: Weronice i Maciejowi Sebuń dziękuję za kwiaty, które po ich ślubie pozostały w kościele i ozdabiają świątynię.

 

  1. Za tydzień druga niedziela miesiąca: taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na cele remontowe w naszej Parafii.

 

  1. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę mieszkańców Sajz – część druga. Za wczorajsze posprzątanie kościoła dziękuję Mieszkańcom Sajz – część pierwsza.

 

Wszystkim Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, zdrowia, Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej.