Dzisiejsza niedziela to Uroczystość poświęcenia Kościoła Własnego. Modlimy się za tych, którzy przed wiekami zbudowali ten kościół i za tych, którzy teraz troszczą się o tę świątynię, którzy wspierają go materialnie i ozdabiają go kwiatami i swoją obecnością. W tym dniu dziękuję serdecznie za sprzątanie kościoła przez cały rok.

 

Dziś i jutro Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30. Dziękuję serdecznie tym wszystkim, którzy w październiku znaleźli czas na różaniec. Dziękuję Dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św. za ich modlitwę różańcową.

 

Od 1 listopada do 1 maja Msze Święte będą odprawiane w niedzielę o godz. 9.00, 11.30 i 17.00. W dni powszednie Msze Święte będą odprawiane o 17.00.

 

We wtorek uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte jak w każdą Niedzielę. We wtorek każdy wierny ma obowiązek uczestniczyć we Mszy Świętej.

 

W środę dzień zaduszny: Msze Święte o godzinie 11.00 i 17.00. Pół godziny przed Mszą Świętą wypominki i Koronka do Miłosierdzia Bożego za poleconych w wypominkach.  Msze Święte 2 listopada będą odprawione za zmarłych poleconych w wypominkach.

 

W tym tygodniu 1 piątek i 1 sobota miesiąca. Zachęcam do gorliwego uczestniczenie w pierwszych piątkach miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed wypominkami.

 

W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.30 Przegląd Pieśni Żałobnych. Zapraszam serdecznie.

 

13 listopada po Mszy Świętej o godzinie 9.00 spotkanie Rady Parafialnej.

 

Na stoliku pod chórem wyłożone są kartki do wypisywania imion i nazwisk naszych bliskich zmarłych na tegoroczne wypominki. Wypominki połączone z Koronką do Miłosierdzia Bożego będą odprawiane od 1 do 8 listopada o godz. 16.30. W każdy ostatni piątek miesiąca [przez cały rok] będą odczytane wypominki a po nich będzie Msza Święta za poleconych w wypominkach.

 

Serdecznie dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary indywidualne na prace prowadzone w naszej Parafii.

 

Panu Klausowi Baltruszy i Mieszkańcom ulic Mickiewicza i Słonecznej dziękuję za sprzątanie liści wokół kościoła.

 

O posprzątanie kościoła w sobotę proszę Mieszkańców Stradun z ulic: Kościuszki i Wrzosowej. Za wczorajsze posprzątanie kościoła dziękuję Mieszkańcom Stradun z ulic Mickiewicza i Słonecznej.

 

Wszystkim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli,

zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Różańcowej.