1. Jutro 1 sierpnia: 78 rocznica Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy o tych, którzy walczyli w Powstaniu i oddali życie za wolność naszej Ojczyzny.

 

  1. W sierpniu zachęcam do podjęcia miesięcznej abstynencji od alkoholu, jako wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu. Wszystkich proszę o modlitwę za zniewolonych nałogiem alkoholowym, za ofiary alkoholizmu i o trzeźwość naszego Narodu.

 

  1. W sobotę 6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego. Msza Święta w naszym kościele o godzinie 18.00.

 

  1. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Możliwość skorzystania ze Spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Msza Święta z Komunią Świętą wynagradzającą za nasze grzechy w I piątek i w I sobotę miesiąca.

 

  1. Poświecenie pojazdów po Mszy Świętej.

 

  1. Pielgrzymka Akademickich Grup 17 – tych na Jasną Górę wyruszy z Warszawy 6 sierpnia 2022. Zapraszamy do pielgrzymowania w grupie kanonickiej Błękitno – Czerwono – Błękitnej. Informacje i zapisy u Przewodnika Grupy Ks. Macieja Guziejko CRL – tel. 513 318 420.

 

  1. Trwa remont salki katechetycznej. Zostały wstawione okna i zainstalowana instalacja elektryczne. Obecnie trwają prace przy montażu płyt regipsowych na suficie i ścianach.

 

  1. Na stronie internetowej parafiastraduny.pl zamieszczane są ogłoszenia duszpasterskie, intencje Mszy Świętych i grafik sprzątania kościoła.

 

  1. Dziękuję serdecznie za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Panu Klausowi Baltruszy i Panu Jarosławowi Chmielewskiemu dziękuję za wykoszenie trawy.

 

  1. Państwu Barbarze i Wiesławowi Krom dziękuję za ofiarę na potrzeby naszej Parafii. Rodzina Krom zakupiła 4 okna do salki katechetycznej i 2 okna na plebanię. Serdecznie dziękuję za pomoc finansową dla naszej Rodziny Parafialnej.

 

  1. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę Mieszkańców Chojniaka nry 1 – 9. Za wczorajsze posprzątanie kościoła dziękuję Mieszkańcom Malinówki.

 

Wszystkim Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, zdrowia, Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej.