Wszystkim Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom naszej Parafii składam najserdeczniejsze życzenia świąteczne. W miniony Wielki Czwartek rozpoczęliśmy w Diecezji Ełckiej Kongres Eucharystyczny. Hasłem tego kongresy są słowa Pana Jezusa: „Ja jestem z Wami”.  Nawiązując do tych słów Pana Jezusa życzę, abyście mieli świadomość i dostrzegali to, że Bóg jest z Wami w każdej sprawie: i tej najszczęśliwszej i tej najbardziej trudnej. Życzę także, abyście w odpowiedzi na słowa Pana Jezusa: „Ja jestem z Wami” potrafili być z Nim przez Waszą modlitwę i pracę, a przede wszystkim przez częstą Komunię Świętą. Niech Zmartwychwstały Chrystus przez dar Komunii Świętej napełnia swoim Boskim Życiem duszę Każdej i Każdego z Was.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.Bardzo serdecznie dziękuję za wspólnie przeżyty Wielki Post. Dziękuję za modlitwy, za udział w nabożeństwach Wielkiego Postu. Dziękuję za Wasz piękny udział w Triduum Paschalnym. Dziękuję Księdzu Tomaszowi, 2.Dziękuję Panu Szafarzowi Krzysztofowi, Pani Urszuli Czapczyk i jej mężowi Waldemarowi. Dziękuję Ministrantom, Lektorom i Kantorom. Dziękuję Strażakom. Dziękuję serdecznie za udział w dzisiejszej Rezurekcji i procesji rezurekcyjnej. Dziękuję za Wasze ofiary na kwiaty. Dziękuję za ciemnicę i za Grób Pański. Ciemnicę i Grób Pański wykonali mieszkańcy Miluk. Pani Barbarze Masiejczyk dziękuję za Ciemnicę. Dziękuję Pani Agnieszce Gabruś za ułożenie kwiatów przy Grobie Bożym i na ołtarzu.
Dziękuję za życzenia świąteczne przesłane na adres Parafii. Dziękuję za żywność przekazaną na plebanię. Bardzo serdecznie dziękuję za ryby, wędliny, za ciasto i za jajka bez których trudno wyobrazić sobie stół wielkanocny.

3.Dzisiaj Msze Święte o godzinie 11.00 i 17.00.

4.Jutro drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze Święte jutro tak jak w każdą niedzielę: o godz. 9.00, 11.00 i 17.00. Taca jutrzejsza przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

5.Za tydzień Święto Miłosierdzia Bożego. Trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego którą rozpoczęliśmy w Wielki Piątek. Nowenna w kościele codziennie 10 minut przed wieczorną Mszą Świętą. Tych, którzy w tych dniach nie będą mogli być w kościele, proszę o odmawianie Nowenny w domach i indywidualnie.

6.W piątek z racji Oktawy Wielkiej Nocy nie ma postu.

7.O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę mieszkańców miejscowości Piaski cz. I. Za posprzątanie kościoła w Wielką Środę dziękuję Pani Dianie Dawidowskiej i Pani Agacie Musiałkiewicz. Za wczorajsze posprzątanie kościoła dziękuję mieszkańcom Sajz część I i II.