Przeżywamy 5 Niedzielę Zwykłą. Każdego roku 5 lutego wypada wspomnienie Świętej Agaty, dziewicy i męczennicy. W dniu św. Agaty błogosławimy chleb i wodę ku czci Świętej Agaty. Św. Agata jest patronką chroniącą od nawałnic, burzy i pożaru.

W sobotę, 11 lutego, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i 31 Światowy Dzień Chorego. W tym dniu będą odprawione 2 Msze Święte: o godzinie 11.00 Msza Święta za chorych w naszej Parafii i o godz. 17.00. Na Mszach Świętych będzie udzielany Sakrament chorych. Zapraszam na Msze Święte i proszę o modlitwę za chorych w tym dniu.

Kolęda, czyli Wizyta duszpasterska:
5 lutego – ul. Wrzosowa i Konwaliowa [od godz. 13.00]
6 lutego – ul. Nadrzeczna 15,16 i 17
8 lutego – ul. Świerczewskiego i Słoneczna
9 lutego – ul. Strażacka i ul. Mickiewicza
Kolęda odbywa się w dwóch częściach; od godziny 9.00 Ci, którzy mogą przyjąć w ciągu dnia. Po Mszy Świętej, od godz. 18.00 Ci, którzy z racji pracy nie mogą przyjąć w ciągu dnia.

Za tydzień 2 niedziela miesiąca: taca będzie przeznaczona na cele remontowe w naszej Parafii.

Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary indywidualne na ogrzewanie, prąd i ubezpieczenie kościoła.

Na stoliku pod chórem jest wyłożony nowy nr naszego Diecezjalnego miesięcznika „Martyria”. Zachęcam do nabywania i lektury.

O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę mieszkańców miejscowości Piaski – część II. Za wczorajsze posprzątanie dziękuję mieszkańcom miejscowości Piaski – część I.

Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.