1. Dziś 1 niedziela Listopada. Listopad to czas kiedy przeżywamy naszą wiarę w życie wieczne i czas kiedy przeżywamy naszą miłość do tych, którzy odeszli.

 

 1. Jeszcze dziś, jutro i we wtorek – do 8 listopada – można zyskać odpust zupełny i ofiarować go za jedną duszę w czyśćcu cierpiącą. Warunkiem zyskania odpustu są: intencja zyskania odpustu; stan łaski uświęcającej, obecność w kościele lub na cmentarzu, dowolne modlitwy za zmarłych.

 

 1. Wypominki za zmarłych połączone z Koronką do Miłosierdzia Bożego dzisiaj, jurto i we wtorek o godz. 16.30. Zapraszam serdecznie. W każdy ostatni piątek miesiąca [przez cały rok] będą odczytane wypominki a po nich będzie Msza Święta za poleconych w wypominkach.

 

 1. Msze Święte w naszym kościele są odprawiane w niedzielę o godz. 9.00, 11.30 i 17.00; w dni powszednie o godz. 17.00.

 

 1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.30 Przegląd Pieśni Żałobnych.

 

 1. Jutro o godz. 17.00 Msza Święta za ś+p Ks. Józefa Kąckiego w 2 r. śm.. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

 

 1. W piątek, 11 listopada 104 rocznica Odzyskania Niepodległości. Msza Święta w intencji Ojczyzny o godz. 11.00. Druga Msza Święta w tym dniu o godz. 17.00.

 

 1. W następną niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 9.00 spotkanie Rady Parafialnej.

 

 1. Na stoliku pod chórem jest do nabycia nowy nr. „Martyrii”.

 

 1. W następną niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 11.30 spotkanie Rodziców Dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej.

 

 1. Od dzisiaj jest nowy kalendarz z intencjami i można zmawiać intencje Mszy Świętych na Rok 2023.

 

 1. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary indywidualne na potrzeby naszej Parafii. Za tydzień taca będzie przeznaczona na prace remontowe.

 

 1. O posprzątanie kościoła w sobotę proszę Mieszkańców Stradun z ulic: Brzozowej, Dębowej, Jarzębinowej, Sosnowej i Świerczewskiego. Za wczorajsze posprzątanie kościoła, za sprzątanie liści i za ofiarę na Mszę Świętą dziękuję Mieszkańcom Stradun z ulic Kościuszki i Wrzosowej.

 

 1. Pomódlmy się teraz za poleconych w wypominkach parafialnych i za + Ks. Józefa Kąckiego w 2 rocznicę Jego śmierci: Wieczny odpoczynek …

 

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom

życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.