1. W piątek, 11 lutego, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i 30 Światowy Dzień Chorego. W tym dniu będą odprawione 2 Msze Święte: o godzinie 11.00 Msza Święta za chorych w naszej Parafii i o godz. 17.00. Na Mszach Świętych będzie udzielany Sakrament chorych. Zapraszam na Msze Święte i proszę o modlitwę za chorych w tym dniu.

 

  1. Zakończyła się wizyta duszpasterska w Oraczach. Mieszkańcom Oracz bardzo serdecznie dziękuję za otwarte drzwi i za otwarte serca. Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu: we wtorek ul. Kajki. W środę ul. Nadrzeczna numery: 6, 7, 8, 9 i 10, w czwartek ul. Nadrzeczna 11 i w sobotę ul. Nadrzeczna 12. Kolęda rozpoczyna się o godzinie 9.00. Druga część odwiedzin kolędowych po Mszy Świętej czyli po godz. 17.30.

 

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Serdecznie dziękuję za ofiary indywidualne na ogrzewanie, prąd i ubezpieczenie kościoła. Za tydzień 2 niedziela miesiąca: taca będzie przeznaczona na cele remontowe w naszej Parafii.

 

  1. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę mieszkańców Oracz – Kolonie. Za wczorajsze posprzątanie dziękuję mieszkańcom Oracz część II. Mieszkańcom Oracz dziękuję za ofiarę złożoną na kwiaty. Msza Święta w int. mieszkańców Oracz będzie odprawiona 19 czerwca o godz. 11.30.

 

  1. Dziękuję za rozebranie dekoracji świątecznej w minionym tygodniu.

 

  1. Na stoliku pod chórem nowy nr Martyrii. Zachęcam do nabywania i lektury.

 

  1. Z naszej Rodziny Parafialnej Bóg odwołał do wieczności + Jana Kotowskiego. Polecajmy Go Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek …

 

Naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.