1.Dziś obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. To święto ustanowił Święty Jan Paweł II w dniu kanonizacji Świętej Siostry Faustyny 30 kwietnia 2000 roku. W dzisiejszą uroczystość za odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego można zyskać odpust zupełny. Dzisiejsza uroczystość rozpoczyna tydzień miłosierdzia – tydzień pomocy dla najbardziej potrzebujących.

2.Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Stradunach w tym roku 21 kwietnia, za dwa tygodnie na Mszy Świętej o godz. 13.00. Prosić będziemy o szczęśliwe podróżowanie dla wszystkich posługującymi się motocyklami w drodze do pracy i na wypoczynek.

3.Wczoraj Panowie Jarosław Chmielewski i Stanisława Doliwa wyczyścili rynny na kościele, na plebanii i salce katechetycznej. Bardzo serdecznie dziękuję im za te bardzo ważne prace konserwatorskie.

4.Na stoliku pod chórem możemy nabyć nowy nr naszego diecezjalnego miesięcznika Martyria. Numer obecny poświęcony jest Kongresowi Eucharystycznemu, który rozpoczął się w naszej Diecezji w Wielki Czwartek.

5.Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Serdecznie dziękuję za ofiary indywidualne na potrzeby Parafii. Za tydzień 2 niedziela miesiąca – taca będzie przeznaczona na cele remontowe.
6.O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę mieszkańców miejscowości Piaski cz. II. Za wczorajsze posprzątanie kościoła dziękuję mieszkańcom miejscowości Piaski cz. I.

Naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.