1. Dzisiejsza Niedziele to 5 Niedziela Wielkanocna.

2. Dziękuję bardzo serdecznie wszystkim za wspólnie przeżyty Odpust Parafialny Matki Bożej Królowej Polski. Dziękuję za obecność i wspólne wyznanie wiary. Dziękuję za zaangażowanie i za pomoc.

3. Nabożeństwo Majowe codziennie po wieczornej Mszy Świętej. Tych, którzy nie mogą być na nabożeństwie majowym w kościele, zachęcamy do śpiewania majowego przy krzyżach, w wioskach.

4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
– jutro, w poniedziałek, 8 maja, uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski;
– w sobotę Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy;

5. W sobotę 13 maja będziemy wspominać 106 rocznicę rozpoczęcia Objawień w Fatimie. Także w sobotę, 13 maja 42 rocznica zamachu na życie Papieża Jana Pawła II. Proszę o modlitwę do matki Bożej Fatimskiej za Kościół Święty i za naszą Ojczyznę.

6. Od Odpustu Parafialnego: od 4 maja Porządek Mszy Świętych: w dni powszednie o godz. 18.00. W niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00.

7. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć Wiktoria i Piotr Rytelewscy, parafii tutejszej. Narzeczeni związani są już kontraktem Cywilnym. Gdyby komuś znane były przeszkody do zawarcia Sakramentu Małżeństwa między tymi Narzeczonymi powinien powiadomić o tym Proboszcza w kancelarii parafialnej.

8. Dziękuję serdecznie za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Bóg zapłać za ofiary indywidualne na potrzeby Parafii.

9. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby parafii. Rozpoczęliśmy odnowienie groty obok kościoła i odnowienie figury Matki Bożej Różańcowej, która jest w grocie. Ofiary w najbliższym czasie będą przeznaczane na odnowienie groty i figury Matki Bożej.

10. Z naszej Rodziny Parafialnej odeszła + Stanisława Kantorowska ze Stradun. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek ….

11. O posprzątanie kościoła w sobotę proszę mieszkańców Miluk. Za wczorajsze posprzątanie i za kwiaty do kościoła dziękuję mieszkańcom Przytuł, Janisz i Rydzewa.
Naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej, naszej Patronki.