1.Dzisiaj 1 niedziela stycznia 2024 roku – Święto Chrztu Pańskiego; odnawiamy przyrzeczenia Chrzcielne. Święto Chrztu Pana Jezusa kończy w liturgii Okres Bożego Narodzenia.

2.Od jutra rozpoczyna się w Kościele okres zwykły, który potrwa do Środy Popielcowej. Środa Popielcowa w tym roku przypada 14 lutego.

3.W sobotę 13 stycznia kończę 62 lat. Zapraszam na godz. 17.00 na Mszę Świętą w mojej intencji. Dziękuję za zamówioną Mszę Świętą i proszę serdecznie o modlitwę.

4.Kolęda, czyli Wizyta duszpasterska:
   8 stycznia – Krokocie
   9 stycznia – Płociczno
   10 stycznia – Miluki
   11 stycznia – Wityny
   12 stycznia – Wityny
   15 stycznia – Oracze
   16 stycznia – Oracze
   17 stycznia – Oracze
   18 stycznia – Przytuły, Janisze i Rydzewo
   19 stycznia – Chojniak numery od 3 do 11
   20 stycznia – Chojniak numery 10 i 11

5.Kolęda będzie w dwóch częściach; od godziny 9.00 Ci, którzy mogą przyjąć w ciągu dnia. Po Mszy Świętej, od godz. 18.00 Ci, którzy z racji pracy nie mogą przyjąć w ciągu dnia.

6.„Bóg zapłać” za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary indywidualne na ogrzewanie, prąd i ubezpieczenie kościoła. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na cele remontowe w Parafii.

7.O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę mieszkańców Stradun z ul. Kościuszki i Wrzosowej. Za posprzątanie kościoła w piątek dziękuję mieszkańcom Stradun z ul. Mickiewicza i Słonecznej.

8.Dziękuję za odśnieżanie chodnika wokół kościoła.

Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.