1. Dzisiejsza niedziela to 27 Niedziela Zwykła w Kalendarzu Liturgicznym Kościoła.

2. Porządek Mszy Świętych w październiku: w dni zwykłe Msza Święta będzie odprawiana o godz. 18.00; w niedziele o godz. 9.00, 11.00 i 18.00.

3. W tym tygodniu w liturgii będziemy obchodzić:
– w środę: wspomnienie św. Jana XXIII, papieża;
– w piątek: wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłan;

4. Przeżywamy miesiąc październik, miesiąc modlitwy różańcowej. W październiku każdego dnia modlimy się na różańcu po Mszy Świętej. Serdecznie zachęcam do odmawiania różańca wszystkich. Dzieci i kandydatów do bierzmowania zapraszam na różaniec we wtorki i czwartki.

5. W sobotę, 14 października – Dzień Nauczyciela. Naszym Nauczycielom i Pani Katechetce składamy najserdeczniejsze życzenia i obiecujemy, że w sobotę na Mszy Świętej i na różańcu modlić się będziemy w intencji Nauczycieli i Pani Katechetki.

6. Zbliża się 45 rocznica wyboru Karola Kardynała Wojtyły na Stolicę Piotrową. W przyszłą niedziele będziemy przeżywać XXIII Dzień Papieski, któremu towarzyszy hasło: „Święty Jan Paweł II Cywilizacja Życia”. Po każdej Mszy Świętej można złożyć ofiary do puszek na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – żywy pomnik św. Jana Pawła II.

7. W niedzielę 22 października po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie Rodziców Kandydatów do bierzmowania.

8. Na stoliku pod chórem wyłożone są kartki do wypisywania imion i nazwisk naszych bliskich zmarłych na tegoroczne wypominki.

9. Na stoliku pod chórem można nabyć nowy nr miesięcznika „Martyria”.

10. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary indywidualne na prace prowadzone w naszej Parafii.

11. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę Mieszkańców Chojniaka numer 10. Za wczorajsze posprzątanie kościoła i za kwiaty do świątyni dziękuję Mieszkańcom Chojniaka numery 1 – 9.

12. Z naszej Rodziny Parafialnej odszedł do wieczności + Mirosław Jaworowski z Oracz. Polecajmy Go Miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek …

Wszystkim Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, zdrowia, Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej.