1. Dzisiaj 2 niedziela stycznia – Święto Chrztu Pańskiego; odnawiamy przyrzeczenia Chrzcielne. Święto Chrztu Pana Jezusa kończy w liturgii Okres Bożego Narodzenia. Od jutra rozpoczyna się w Kościele okres zwykły, który potrwa do Środy Popielcowej. Środa Popielcowa w tym roku przypada 22 lutego.

2. Zapraszam jutro o godz. 17.30 na Mszę Świętą w intencji: o zdrowie dla Emila Kozakiewicza i jego Brata.

3. W piątek 13 stycznia kończę 61 lat. Zapraszam na godz. 17.00 na Mszę Świętą w mojej intencji. Dziękuję za zamówioną Mszę Świętą i proszę serdecznie o modlitwę.

4. Kolęda, czyli Wizyta duszpasterska:

9 i 10 stycznia – Wityny

12, 13 i 14 stycznia – Oracze

Kolęda będzie w dwóch częściach; od godziny 9.00 Ci, którzy mogą przyjąć w ciągu dnia. Po Mszy Świętej, od godz. 18.00 Ci, którzy z racji pracy nie mogą przyjąć w ciągu dnia.

 

5. Dziękuję za ofiary indywidualne na ogrzewanie, prąd i ubezpieczenie kościoła. Ofiary można składać na tacę, w kopercie, z podaniem nazwiska i adresu ofiarodawcy albo przez wpłatę na konto Parafii.

6. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę mieszkańców Stradun z ul. Nadrzecznej 17. Za wczorajsze posprzątanie dziękuję mieszkańcom Stradun z ul. Nadrzecznej 16. Dziękuję za odśnieżanie chodnika wokół kościoła.

7. Na stoliku pod chórem nowy nr Martyrii. Zachęcam do nabywania i lektury. Cena Martyrii 3 zł.

Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.