Wszystkim Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom naszej Parafii składam najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Pierwsze słowa jakie wypowiedział Pan Jezus po zmartwychwstaniu, brzmiały: „Pokój Wam”. Życzę pokoju, tego Bożego pokoju: wszystkim Wam i Waszym bliskim, życzę pokoju waszym sumieniom i waszym myślom. Niech Zmartwychwstały Chrystus napełni swoim Bożym pokojem Wasze Rodziny, naszą Parafię, całą naszą Ojczyznę i wszystkie narody Ziemi.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Bardzo serdecznie dziękuję za wspólnie przeżyty Wielki Post. Dziękuję za modlitwy, za udział w nabożeństwach Wielkiego Postu. Dziękuję za Wasz piękny udział w Triduum Paschalnym. Dziękuję Księdzu Tomaszowi, Dziękuję Panu Szafarzowi Krzysztofowi, Pani Urszuli Czapczyk i jej mężowi Waldemarowi. Dziękuję Ministrantom, Lektorom i Kantorom. Dziękuję Strażakom. Dziękuję serdecznie za udział w dzisiejszej Rezurekcji i procesji rezurekcyjnej. Dziękuję za Wasze ofiary na kwiaty. Dziękuję za ciemnicę i za Grób Pański. Ciemnicę i Grób Pański wykonali mieszkańcy Malinówki. Pani Barbarze Masiejczyk dziękuję za projekt Ciemnicy i Bożego Grobu oraz za kierowanie pracami. Panom Leszkowi i Henrykowi z Ośrodka Lasów Państwowych w Malinówce dziękuję za prace przy ciemnicy. Dziękuję Pani Agnieszce Gabruś za ułożenie kwiatów przy Grobie Bożym i na ołtarzu. Pani Ani z Ełku dziękuję za pomalowanie paschału.

Dziękuję za życzenia świąteczne przesłane na adres Parafii. Dziękuję także tym, którzy podzielili się żywnością z Proboszczem. Bardzo serdecznie dziękuję.

Dzisiaj Msze Święte o godzinie 11.00 i 17.00.

Jutro drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze Święte jutro tak jak w każdą niedzielę: o godz. 9.00, 11.00 i 17.00. Taca jutrzejsza przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Za tydzień Święto Miłosierdzia Bożego. Trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego którą rozpoczęliśmy w Wielki Piątek. Nowenna w kościele codziennie przed wieczorną Mszą Świętą. Tych, którzy w tych dniach nie będą mogli być w kościele, proszę o odmawianie Nowenny w domach i indywidualnie.

W piątek z racji Oktawy Wielkiej Nocy nie ma postu.

Za tydzień rozpoczęcie sezonu motocyklowego . Msza Święta na rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 16 kwietnia o godzinie 13.00. Więcej informacji na plakacie przed kościołem i u Organizatorów.

Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: Natalia Chludzińska – parafii tutejszej i Marcin Mikiewicz z parafii św. Wojciecha w Ełku.

O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę mieszkańców Płociczna. Za wczorajsze posprzątanie kościoła dziękuję mieszkańcom Oracze Kolonia.