Dzisiaj 2 niedziela stycznia – Święto Chrztu Pańskiego; odnawiamy przyrzeczenia Chrzcielne. Święto Chrztu Pana Jezusa kończy w liturgii Okres Bożego Narodzenia. Od jutra rozpoczyna się w Kościele okres zwykły, który potrwa do Środy Popielcowej. Środa Popielcowa w tym roku przypada 2 marca.

 

Dzisiaj na Mszy Świętej o godzinie 17.00 gościć będziemy Chór Kontrapunkt z Ełku. Chór wykona kolędy. Zapraszam serdecznie na wspólne śpiewanie pięknych kolęd.

 

W czwartek 13 stycznia kończę 60 lat. Zapraszam na godz. 17.00 na Mszę Świętą w mojej intencji. Dziękuję za zamówioną Mszę Świętą i proszę serdecznie o modlitwę w mojej intencji.

 

Trwa w Parafii wizyta duszpasterska, czyli kolęda. Jutro i we wtorek wizyta duszpasterska w Malinówce. W środę i w piątek w Krokociach. W sobotę i w poniedziałek 17 stycznia Płociczno. Kolęda rozpoczyna się o godzinie 9.00. Druga część odwiedzin kolędowych po Mszy Świętej czyli ok. 17.30. Proszę, aby Sołtysi pomogli ustawić grafik odwiedzin. Rano chciałbym odwiedzić 8 rodzin, wieczorem 4 rodziny. Jeżeli będzie więcej chętnych przekładamy na kolejny dzień.

 

Serdecznie dziękuję za  ofiary indywidualne na ogrzewanie, prąd i ubezpieczenie kościoła. Ofiary można składać na tacę, w kopercie, z podaniem nazwiska i adresu ofiarodawcy albo przez wpłatę na konto Parafii.

 

O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00 proszę mieszkańców Chojniaka nr 11. Za wczorajsze posprzątanie dziękuję mieszkańcom Chojniak nr 10.

 

Na stoliku pod chórem nowy nr Martyrii. Zwracam uwagę na artykuły poświęcone osobie Księdza Arcybiskupa Adriana Józefa Galbasa, którego pożegnanie było wczoraj w Katedrze w Ełku. Cena Martyrii 3 zł.

 

Z naszej Rodziny Parafialnej Bóg odwołał do wieczności + Annę Drejer i

+ Zofię Gilun. Polecajmy Je Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek …

 

 

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom

życzę miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.