1. Przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte jak w każdą Niedzielę. Dzisiaj każdy wierny ma obowiązek uczestniczyć we Mszy Świętej.

 

  1. Od dzisiaj do 8 listopada – przez 8 dni – można zyskać odpust zupełny i ofiarować go za jedną duszę w czyśćcu cierpiącą. Warunkiem zyskania odpustu są: intencja zyskania odpustu; stan łaski uświęcającej, obecność w kościele lub na cmentarzu, dowolne modlitwy za zmarłych.

 

  1. Jutro, w środę, dzień zaduszny: Msze Święte o godzinie 11.00 i 17.00. Pół godziny przed Mszą Świętą wypominki i Koronka do Miłosierdzia Bożego za poleconych w wypominkach. Msze Święte 2 listopada będą odprawione za zmarłych poleconych w wypominkach.

 

  1. Od 1 listopada do 1 maja Msze Święte będą odprawiane w niedzielę o godz. 9.00, 11.30 i 17.00. W dni powszednie Msze Święte o godz. 17.00.

 

  1. Na stoliku pod chórem wyłożone są kartki do wypisywania imion i nazwisk naszych bliskich zmarłych na tegoroczne wypominki. Wypominki połączone z Koronką do Miłosierdzia Bożego będą odprawiane od 1 do 8 listopada o godz. 16.30. W każdy ostatni piątek miesiąca [przez cały rok] będą odczytane wypominki a po nich będzie Msza Święta za poleconych w wypominkach.

 

  1. W tym tygodniu 1 piątek i 1 sobota miesiąca. Zachęcam do gorliwego uczestniczenie w pierwszych piątkach miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed wypominkami.

 

  1. W niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.30 Przegląd Pieśni Żałobnych. Zapraszam serdecznie.

 

  1. W niedzielę, o godz. 11.10 o poprowadzenie Różańca proszę Różę Matki Bożej Fatimskiej ze Stradun.

 

  1. 13 listopada po Mszy Świętej o godzinie 9.00 spotkanie Rady Parafialnej.

 

  1. O posprzątanie kościoła w sobotę proszę Mieszkańców Stradun z ulic: Kościuszki i Wrzosowej.

 

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom

życzę miłego świętowania, Bożego błogosławieństwa

 i opieki Matki Bożej Królowej Wszystkich Świętych.